SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
112 617 €
(1 052 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
107 m²
Rua João Lilli, Mogi Guaçu

spalnicaatypical
površina107 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

More com conforto, sofisticação e praticidade em uma das localizações mais valorizadas da cidade, com fácil acesso ao centro.

Destaques do imóvel:
0...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua João Lilli, Mogi Guaçu
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

INOVARE IMOVEIS GUACU LTDA

Podobni oglasi