SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
344 153 €
(1 564 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
220 m²
Mogi das Cruzes

spalnicaatypical
površina220 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apto Alto Padrão em Mogi das Cruzes, 220 m², com 3 suítes, sendo 1 com closet, banheiro com banheira de hidromassagem, sala com living ampliado (sala ...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Mogi das Cruzes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi