SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
259 369 €
(1 921 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
135 m²
Mogi das Cruzes

spalnicaatypical
površina135 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

APARTAMENTO A VENDA NO OMNI RESIDENCE - Mogi das Cruzes

Vista para a Serra do Itapety - 133m2 * Apto - 4 quartos / 2 suites (Sendo 1 master)...

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Mogi das Cruzes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

TRENA IMÓVEIS

Podobni oglasi