SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
266 466 €
(2 098 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
127 m²
RUA CARACAS, Londrina

spalnicaatypical
površina127 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

(Atualizado 16/09/2025)

A Imobiliaria Human Imóveis de Londrina apresenta:

Ostalo
Starost oglasa: 25 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

RUA CARACAS, Londrina
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi