SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
224 764 €
(2 081 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
108 m²
Rua Barão de Teffé, Jundiaí

spalnicaatypical
površina108 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Luxo e Conforto no Vittá Condomínio Clube Jardim Ana Maria, Jundiaí

Se você busca o equilíbrio perfeito entre sofisticação e praticidade, este apart...

Ostalo
Starost oglasa: 13 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua Barão de Teffé, Jundiaí
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Catedral Brokers Negócios Imobiliários

Podobni oglasi