SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
66 630 €
(1 129 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
59 m²
Rua Bruno Germano Ponick, Joinville

spalnicaatypical
površina59 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

 
Excelente oportunidade de moradia em uma das regiões mais práticas de Joinville. Este apartamento no Residencial Jatobá, desenvolvido pela CP8 Empr...

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rua Bruno Germano Ponick, Joinville
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Predimed Brasil

Podobni oglasi