SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
118 598 €
(1 108 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
107 m²
João Pessoa

spalnicaatypical
površina107 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

O Sky Altiplano Residence é a escolha ideal para quem busca sofisticação, conforto e uma experiência de moradia elevada em João Pessoa. Localizado no ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

João Pessoa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Trovu Imobiliária

Podobni oglasi