SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
129 558 €
(2 159 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
60 m²
Rua Major José Eugênio Lins, João Pessoa

spalnicaatypical
površina60 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

O edifício fica em local privilegiado, próximo a tudo, com excelente infraestrutura, praia limpa, bela vista, diversos serviços e opções para entreten...

Ostalo
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rua Major José Eugênio Lins, João Pessoa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Trovu Imobiliária

Podobni oglasi