SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
80 317 €
(1 181 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
68 m²
Rua Severina Ennes de Athayde, João Pessoa

spalnicaatypical
površina68 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

O Terrazo Altiplano é um empreendimento exclusivo que combina conforto, privacidade e uma localização privilegiada no bairro do Altiplano, em João Pes...

Ostalo
Starost oglasa: 20 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua Severina Ennes de Athayde, João Pessoa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Trovu Imobiliária

Podobni oglasi