SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
90 743 €
(1 334 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
68 m²
Avenida das Letras, Jacareí

spalnicaatypical
površina68 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento no Villa Branca no Condomínio Pérola Vila Branca em Jacareí

Localizado no bairro Villa Branca, um dos mais valorizados de Jacareí, este a...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Avenida das Letras, Jacareí
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi