Seznam ponudb
14
14
14
45 269 €
(943 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
48 m²
Rua Oswaldo Scavone, Jacareí
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
atypical
površina
48 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Lindo Apartamento situado no Residencial Tulipas, Jardim Primavera, Jacareí/SP
Características:
Planta de 48m², 02 dormitórios, 01 banheiro, 01 vag...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
4 dni
Posodobljeno:
4 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Rua Oswaldo Scavone, Jacareí
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.
Zaprosi za natančen naslov
Povečaj zemljevid
Infrastruktura in storitve v okolici
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Prikaži e-pošto
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Prikaži e-pošto
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Podobni oglasi