SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
905 703 €
(4 440 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
204 m²
Itapema

spalnicaatypical
površina204 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Exuberante apartamento à venda, com frente para o mar, localizado no Canto da Praia. Além do empreendimento oferecer uma área de lazer completa, com: ...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Itapema
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi