SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
683 545 €
(5 340 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
128 m²
Itapema

spalnicaatypical
površina128 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Este elegante apartamento de 3 suítes localizado no bairro de Meia Praia, em Itapema, oferece uma excelente oportunidade de investimento. Com uma área...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Itapema
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi