SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
452 843 €
(4 007 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
113 m²
Itapema

spalnicaatypical
površina113 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Este magnífico apartamento, localizado no bairro de Meia Praia, em Itapema, oferece uma oportunidade única de viver em um dos destinos mais cobiçados ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Itapema
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi