SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
112 471 €
(2 812 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
40 m²
Itapema

spalnicaatypical
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

APARTAMENTO À VENDA - LE REVÊ FLAT (MEIA PRAIA)
Previsão de entrega : OUT 2025

SOBRE OS APARTAMENTOS:
- 1 e 2 Dormitórios
- 1 Vaga de garagem

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Itapema
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi