SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
96 878 €
(1 404 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
69 m²
Itapema

spalnicaatypical
površina69 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apresentamos este apartamento padrão à venda em Itapema, no bairro de Morretes. Com 3 quartos, sendo 1 suíte, e 3 banheiros, este imóvel oferece espaç...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Itapema
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi