SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
68 185 €
(921 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
74 m²
Itapema

spalnicaatypical
površina74 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente oportunidade de investimento no bairro Morretes! Apresentamos um imóvel que conta com uma suíte espaçosa, perfeita para proporcionar momento...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Itapema
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi