SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
290 497 €
(2 483 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
117 m²
Itapema

spalnicaatypical
površina117 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento para locação, no Edifício Vila das Aroeiras. Que, além de oferecer excelente localização, em Meia Praia, com fácil acesso à praia e serviç...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Itapema
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi