SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
762 290 €
(2 713 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
281 m²
Itapema

spalnicaatypical
površina281 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento com vista para o mar em Itapema, em localização privilegiada. Conforto, elegância e proximidade da praia e comércio local.

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Itapema
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi