Seznam ponudb
15
15
15
526 326 €
(3 556 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
148 m²
AVENIDA JOCA BRANDAO, Itajaí
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
atypical
površina
148 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Apartamento no Edifício Alfredo Volpi Residence – Centro de Itajaí
Mobiliado, equipado e decorado, com 3 suítes (master com espaço para closet e pia...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
tip stavbe:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Starost oglasa:
10 dni
Posodobljeno:
2 dni
Prijavi oglas
Lokacija
AVENIDA JOCA BRANDAO, Itajaí
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.