SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
119 452 €
(1 838 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
65 m²
Avenida Sete de Setembro, Itajaí

spalnicaatypical
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento à venda no bairro Fazenda Itajaí

Excelente oportunidade para morar em uma das regiões mais valorizadas da cidade!

Ostalo
Starost oglasa: 22 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Avenida Sete de Setembro, Itajaí
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Viva Imóveis

Podobni oglasi