SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
47 929 €
(1 261 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
38 m²
RUA HERCILIO LUZ, Itajaí

spalnicaatypical
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento à venda no coração de Itajaí!

Este aconchegante apartamento de 1 dormitório é ideal para quem busca praticidade e localização privilegiad...

Ostalo
Starost oglasa: 13 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

RUA HERCILIO LUZ, Itajaí
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Viva Imóveis

Podobni oglasi