SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
551 959 €
(4 842 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
114 m²
Rua Hercílio Luz, Itajaí

spalnicaatypical
površina114 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento com 114m² dispondo de 02 suítes, planta exclusiva e modificada,  living generoso com sala de estar, sala de jantar para 8 pessoas, sacada ...

Ostalo
Starost oglasa: 25 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rua Hercílio Luz, Itajaí
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Melhor Imoveis

Podobni oglasi