SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
39 134 €
(522 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
75 m²
Avenida Cinqüentenário, Itabuna

spalnicaatypical
površina75 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

**Apartamento Térreo à Venda no Monte Líbano Moderno e Aconchegante!**

Se você busca um imóvel bem localizado, funcional e pronto para morar, est...

Ostalo
Starost oglasa: 22 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Avenida Cinqüentenário, Itabuna
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi