SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
83 718 €
(1 060 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
79 m²
Rua da Matriz, Ilhéus

spalnicaatypical
površina79 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente apartamento à venda em Ilhéus, localizado na praia dos milionários, oferece um espaço amplo e confortável para toda a família. Com uma área ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua da Matriz, Ilhéus
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi