SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
42 637 €
(947 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
45 m²
Estrada da Mata, Guarulhos

spalnicaatypical
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

O apartamento conta com 2 dormitórios que oferecem conforto e privacidade, uma sala de estar ideal para momentos de convivência e uma sala de jantar q...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Estrada da Mata, Guarulhos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

CRISTIANE NUNES VALOSIO

Podobni oglasi