SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
322 966 €
(2 125 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
152 m²
Avenida Milton, Guarulhos

spalnicaatypical
površina152 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento com 3 dormitórios à venda, 152 m² por R$ 1.890.000,00 - Itaguá - Ubatuba/SPO Residencial Aila é um empreendimento moderno com design arroj...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Avenida Milton, Guarulhos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi