SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
46 106 €
(961 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
48 m²
C, Guarulhos

spalnicaatypical
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Se você procura um apartamento moderno, aconchegante e pronto para morar, essa é a oportunidade perfeita. Um imóvel reformado, com excelente acabament...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

C, Guarulhos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Vivian Belmonte Toddai

Podobni oglasi