SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
23 754 €
(355 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
67 m²
Rua D, Guarulhos

spalnicaatypical
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

APARTAMENTO À VENDA 3 DORMITÓRIOS CONDOMÍNIO RESIDENCIAL GUARULHOS E-02 GUARULHOS/SP

O imóvel conta com ambientes funcionais e bem aproveitados, idea...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rua D, Guarulhos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Monte Sião

Podobni oglasi