SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
87 137 €
(1 210 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
72 m²
Rua Consul Orestes Corrêa, Guarulhos

spalnicaatypical
površina72 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Vende-se Apartamento de 3 dormitórios no Macedo em Guarulhos O imóvel possui: 3 Dormitórios com móveis planejados Sala ampla para 2 ambientes Cozi...

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rua Consul Orestes Corrêa, Guarulhos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Brasil Corretores Associados

Podobni oglasi