SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
37 184 €
(826 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
45 m²
RUA GRAVATAI, Guarulhos

spalnicaatypical
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

???? Imóvel Novo à Venda – Bonsucesso

???? Entrega prevista: 12/2025

Detalhes do imóvel:

????️ 2 dormitórios

???? 1 vaga de garagem

Ostalo
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA GRAVATAI, Guarulhos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Tc Alfa imobiliária

Podobni oglasi