SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
100 655 €
(839 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
120 m²
Rua Mário Ribeiro, Guarujá

spalnicaatypical
površina120 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

APARTAMENTO COM VISTA MAR - PISCINA - 02 VAGAS SOBRE O IMÓVELApartamento padrão, com ótima iluminação, com localização privilegiada. O imóvel é a opçã...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledPloščicePrijazno do hišnih ljubljenčkov

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rua Mário Ribeiro, Guarujá
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Podobni oglasi