SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
42 706 €
(1 424 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
30 m²
Rua Mário Ribeiro, Guarujá

spalnicaatypical
površina30 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

*** EXCELENTE KITNET REFORMADA À VENDA NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS - 01 QUADRA DA PRAIA ***SOBRE O IMÓVEL:Apartamento reformado, andar alto, arejado e b...

Parametri

Ustvarjeno z AI

NadstropjeOpremljenoNaravna svetlobaRazgled

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rua Mário Ribeiro, Guarujá
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Podobni oglasi