SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
484 462 €
(1 718 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
282 m²
Guarujá

spalnicaatypical
površina282 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento em prédio à venda na praia da Enseada, Guarujá, localização privilegiada, imóvel amplo e confortável, mobiliado, claro e arejado com excel...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Guarujá
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi