SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
444 298 €
(1 763 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
252 m²
Rua Das Galhetas, Guarujá

spalnicaatypical
površina252 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Sobre o imóvel
Apartamento à venda com 4 quartos, 4 suites, 3 vagas e 6 banheiros.

Localizado no bairro Astúrias em Guarujá.

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rua Das Galhetas, Guarujá
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi