SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
125 587 €
(1 513 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
83 m²
Rua Castro Alves, Francisco Morato

spalnicaatypical
površina83 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Conforto, praticidade e excelente localização em um dos bairros mais tradicionais e arborizados de São Paulo. O Condomínio Malaga apresenta um ótimo a...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rua Castro Alves, Francisco Morato
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Podobni oglasi