SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
338 192 €
(4 509 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
75 m²
AVENIDA TOM TRAUGOTT, Florianópolis

spalnicaatypical
površina75 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento na Praia Brava, com excelente localização e acesso direto à praia, ideal para morar ou investir.

O imóvel conta com 75 m² privativos, pos...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

AVENIDA TOM TRAUGOTT, Florianópolis
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista

Podobni oglasi