SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
145 086 €
(2 198 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
66 m²
Rua Santos Saraiva, Florianópolis

spalnicaatypical
površina66 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento 2 quartos no Estreito, Florianópolis, com 66m² de área privativa e 101,36m² de área total no Residencial Henrique Deucher. O imóvel conta ...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rua Santos Saraiva, Florianópolis
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond

Podobni oglasi