SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
124 579 €
(1 661 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
75 m²
Rua Vereador Gercino Silva, Florianópolis

spalnicaatypical
površina75 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento 3 quartos no Canto, Florianópolis, com 75m² de área privativa distribuídos em sala de estra e jantar integradas, cozinha, sacada fechada c...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua Vereador Gercino Silva, Florianópolis
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond

Podobni oglasi