SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
95 682 €
(1 569 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
61 m²
RUA NAMEN JOSE CURI, Florianópolis

spalnicaatypical
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento reformado em Capoeiras – Florianópolis

Apartamento recém reformado, com 62m², incluindo atualização completa das instalações elétricas, t...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

RUA NAMEN JOSE CURI, Florianópolis
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond

Podobni oglasi