SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
393 240 €
(6 242 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
63 m²
Florianópolis

spalnicaatypical
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Um refúgio natural, com acesso ao mar e à lagoa, com face para o amanhecer e o pôr do sol. Assim é o residencial Yrupá, construído em um dos pontos ma...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Florianópolis
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Buzz Jurerê

Podobni oglasi