SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
68 000 €
(2 345 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
29 m²
RUA SERGIO LOPES FALCAO, Florianópolis

spalnicaatypical
površina29 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento Studio com 29 m², localizado na Trindade, próximo à UFSC e ao Shopping Villa Romana, em Florianópolis.

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

RUA SERGIO LOPES FALCAO, Florianópolis
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista

Podobni oglasi