Seznam ponudb
6
6
6
93 245 €
(1 014 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
92 m²
Servidão Ricardo Neves, Florianópolis
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
atypical
površina
92 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Amplo apartamento gardem semi mobiliado a venda na Praia dos Ingleses com pátio lateral e fundos.
Com 03 dormitórios sendo 01 suíte com ar condicion...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
tip stavbe:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Starost oglasa:
12 dni
Posodobljeno:
5 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Servidão Ricardo Neves, Florianópolis
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.
Zaprosi za natančen naslov
Povečaj zemljevid
Infrastruktura in storitve v okolici
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Prikaži e-pošto
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Prikaži e-pošto
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Podobni oglasi