Seznam ponudb
15
15
15
44 814 €
(1 400 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
32 m²
RUA ARAUJO FIGUEIREDO, Florianópolis
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
atypical
površina
32 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Sala comercial com 32 m² de área privativa, localizada no Centro de Florianópolis, na Rua Araújo Figueiredo.
Imóvel com sala, armários embutidos e 1 ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Poslovno
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
tip stavbe:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Starost oglasa:
14 dni
Posodobljeno:
7 dni
Prijavi oglas
Lokacija
RUA ARAUJO FIGUEIREDO, Florianópolis
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.