SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
44 970 €
(1 405 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
32 m²
RUA ARAUJO FIGUEIREDO, Florianópolis

spalnicaatypical
površina32 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Sala comercial com 32 m² de área privativa, localizada no Centro de Florianópolis, na Rua Araújo Figueiredo.

Imóvel com sala, armários embutidos e 1 ...

Ostalo
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA ARAUJO FIGUEIREDO, Florianópolis
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista

Podobni oglasi