SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
813 060 €
(2 502 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
325 m²
RUA LUIZ DELFINO, Florianópolis

spalnicaatypical
površina325 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Descubra um novo conceito de morar ! Este sofisticado apartamento oferece uma localização privilegiada, a apenas duas quadras da Beira-Mar Norte e do ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorLočena kuhinjaTerasaOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 13 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

RUA LUIZ DELFINO, Florianópolis
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Melhor Imoveis

Podobni oglasi