SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
510 416 €
(3 988 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
128 m²
Rua Graciliano Ramos, Florianópolis

spalnicaatypical
površina128 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

DESCRIÇÃO:

- 03 Dormitórios, sendo 1 suíte;
- Sacada com churrasqueira a carvão;
- Sala de jantar e living amplo;
- Cozinha;
- Área de serviço;
...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaTuš kabinaLočeni wcKuhinjski aparatiVarovanjePloščiceVisoki stropiPo prenoviNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua Graciliano Ramos, Florianópolis
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond

Podobni oglasi