SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
290 497 €
(2 571 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
113 m²
Rua São José, Florianópolis

spalnicaatypical
površina113 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento no Balneário do Estreito

- 3 Dormitórios, sendo 2 suítes;
- 2 Vagas de garagem;
- Sacada com churrasqueira e vista panorâmica;

Ostalo
Starost oglasa: 24 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua São José, Florianópolis
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond

Podobni oglasi