SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
243 953 €
(2 323 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
105 m²
RUA JORGE MUSSI, Florianópolis

spalnicaatypical
površina105 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento com 105m² privativos em Canasvieiras, a apenas 500m do Mar.

Imóvel com ótima orientação solar (face leste). Possui sala de estar e jantar...

Ostalo
Starost oglasa: 18 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

RUA JORGE MUSSI, Florianópolis
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista

Podobni oglasi