SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
123 107 €
(1 140 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
108 m²
SERVIDAO SANTIAGO, Florianópolis

spalnicaatypical
površina108 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Sala comercial em João Paulo, Florianópolis com 107,58m² privativos e excelente estado de conservação. A sala comercial possui área total de 131,58m²,...

Ostalo
Starost oglasa: 25 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

SERVIDAO SANTIAGO, Florianópolis
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond

Podobni oglasi